pozadi

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace Klientem více než 60 kalendářních dnů přede dnem předpokládaného nástupu pobytu se storno poplatky nehradí.

Při zrušení rezervace Klientem 60 - 40 kalendářních dnů přede dnem předpokládaného nástupu pobytu je Klient povinen uhradit pronajímateli storno poplatek ve výši 20% z celkové ceny objednaných služeb, a to do 10 dnů od zrušení rezervace. Na úhradu storno poplatku je pronajímatel oprávněn započíst Klientem již zaplacenou zálohovou fakturu.

Při zrušení rezervace Klientem 40-20 kalendářních dnů přede dnem předpokládaného nástupu pobytu je Klient povinen uhradit pronajímateli storno poplatek v ve výši 30%z celkové ceny objednaných služeb, a to do 10 dnů od zrušení rezervace. Na úhradu storno poplatku je pronajímatel oprávněn započíst Klientem již zaplacenou zálohovou fakturu.

Při zrušení rezervace Klientem 20 - 10 kalendářních dnů přede dnem předpokládaného nástupu pobytu je Klient povinen uhradit pronajímateli storno poplatek ve výši 50% z celkové ceny objednaných služeb, a to do 10 dnů od zrušení rezervace. Na úhradu storno poplatku je pronajímatel oprávněn započíst Klientem již zaplacenou zálohovou fakturu

Při zrušení rezervace Klientem 10 - 0 kalendářních dnů přede dnem předpokládaného nástupu pobytu je Klient povinen uhradit pronajímateli storno poplatek v celkové ceně objednaných služeb, a to do 10 dnů od zrušení rezervace. Na úhradu storno poplatku je pronajímatel oprávněn započíst Klientem již zaplacenou zálohovou fakturu

Při zrušení ubytování z důvodu zkrácení pobytu  je Klient povinen uhradit pronajímateli storno poplatek v celkové ceně za každý den zrušeného pobytu, a to do 10 dnů od zrušení ubytování. Na úhradu storno poplatku je pronajímatel oprávněn započíst Klientem již zaplacenou zálohovou fakturu.

 

Zpět